Datum: 6. června 2020 Cena: 150 Kč

Koupit vstupenku
Čas: 18:30 - 21:00
Facebook: Směšné maličkosti aneb tři ve při – DiAj

Směšné maličkosti aneb tři ve při - DiAj

Prosíme všechny návštěvníky, aby z hygienických důvodů v co největší míře zakoupili vstupenky předem online (odkaz výše), prodej vstupenek na místě bude samozřejmě také zajištěn, ale pouze v hotovosti, případně oceníme připravenou hotovost přesně v ceně zakupovaného vstupného.

Vážení přátelé, zveme Vás na divadelní představení souboru DiAj, odehrajeme reprízu pásma her Směšné maličkosti aneb tři ve při, v rámci kterého uvedeme tři jednoaktovky, Slzy které svět nevidí, Námluvya Medvěd .

Jedná se o jednoaktovky z díla Antona Pavloviče Čechova.

Popis:
Směšné maličkosti aneb Tři ve přije představení složené ze tří anekdotických příběhů, jejichž autorem je klasik ruské literatury, A. P. Čechov. Všechny tři příběhy mají něco společného: Skutečnost je pokaždé trochu jiná, než jak se hrdinové příběhů ze všech sil snaží, aby vypadala. Že k tomu volí prostředky nešikovné, absurdní, směšné, ba i hloupé, není třeba dodávat. A tak se postupně setkáme s muži, kteří pevně drží otěže svých domácností, s výbornými sousedskými vztahy a s hrdostí, kterou žádná moc na světě nemůže pohnout… Anebo je to jinak? A není nám to vše vlastně velmi povědomé? Nejsou tyhle příběhy vlastně tak trochu o každém z nás?

Režie:
Ondřej Suchý

Hrají:
Ondřej Suchý (Rebrotěsov / Lomov / Smirnov)
Ondřej Havlena (Pružina-Pružinskij)
Daniel Marek (Dvojetočjev)
Vendy Jeřábková / Iva Žílová (Marja / Natalja / Popovová)
Petr Pokorný (Čubukov / Luka)

Hudba:
Jan Pokorný

Zvuk a světla:
Ondřej Karaffa (zvukař, osvětlovač)

 

 


Směšné maličkosti aneb tři ve při – DiAj

Pin It on Pinterest